Zadbaj o profesjonalne wsparcie i sprzedawaj na Amazon z sukcesem!

Oferta Altum Trade zakłada indywidualne, ale kompleksowe podejście do potrzeb przedsiębiorcy. Naszym priorytetem jest pomoc w skutecznym promowaniu i sprzedaży Twojego produktu na Amazon. Chcemy też ograniczyć do minimum wszelkie formalności, związane z zakładaniem konta na platformie. Przeprowadzimy za Ciebie proces rejestracji i opracujemy długotrwałą strategię sprzedażową. Zaproponujemy formy promocji, dzięki którym Twój produkt dotrze do właściwej grupy docelowej. Co ważne, zapewnimy też pełne wsparcie w kontaktach z administracją portalu. Nie musisz zatem obawiać się skutków nieprzewidzianych wypadków a w konsekwencji – niezadowolenia klientów i poniesienia dodatkowych kosztów.

Dzięki wsparciu ekspertów Altum Trade:

  • zaoszczędzisz czas, który musiałbyś przeznaczyć na rejestrację i prowadzenie konta oraz poszerzanie wiedzy o specyfice działalności Amazona,
  • otrzymasz indywidualną, skuteczną strategię sprzedaży Twojego produktu,
  • ograniczysz do minimum ryzyko, związane z niewłaściwym zarządzaniem konta.

Sprawdź już dziś naszą ofertę i sprzedawaj na Amazon bez ryzyka!

Korzyści, wynikające ze sprzedaży na Amazon, są niepodważalne. Platforma generuje ogromne zyski i nieustannie poszerza zasięg działania, docierając rokrocznie do milionów nowych klientów. Firma może pochwalić się nie tylko globalnym zasięgiem, ale i zaskakującymi wynikami sprzedaży. W 2016 roku, tylko w okresie przedświątecznym, klienci Amazona zakupili łącznie ponad miliard produktów (ustanawiając tym samym rekord sprzedaży). Popularność platformy nie jest wynikiem przypadku, ale skutkiem wypracowania wysokich standardów obsługi klienta. Aby im dorównać, warto wesprzeć swoją działalność sprzedażową wiedzą i doświadczeniem specjalistów.

Eksperci Altum Trade znają doskonale specyfikę działalności Amazona i potrafią przewidzieć wszystkie trudności, napotykane przez nowych użytkowników platformy. Stąd kompleksowość oferty, przeznaczonej dla potencjalnych sprzedawców. Mamy pewność, że nasza wiedza i doświadczenie przełoży się bezpośrednio na wzrost zysków klienta.

Usługa Fulfillment
od Amazon

Fulfillment by Amazon to więcej możliwości

Możliwość umieszczenia produktów w dowolnym europejskim serwisie Amazon. Towar zostaje przekazany do magazynu, który staje się odpowiedzialny za całą obsługę zamówień, a także kwestie logistyczne.

Łatwo dostrzec w tym rozwiązaniu szereg korzyści, jak optymalizacja sprzedaży, rozwój biznesu, sprzedaż na terenie całej Europy, profesjonalna obsługa logistyczna.

Dzięki korzystaniu z serwisu Amazon zwiększysz widoczność Twoich produktów w sieci, a także dotrzesz do klientów z innych krajów, którzy do tej pory nie wiedzieli o istnieniu Twojej firmy, a są zainteresowani jej ofertą.

Konkurujesz z najlepszymi i stajesz się coraz lepszy, skuteczniejszy. Pole „Buy Box”, dostępne w serwisie podczas dokonywania zakupów, pozwala klientom na poznanie oferty jednego produktu sprzedawanego przez kilku sprzedawców.

Członkowie programu Amazon Prime otrzymują ponadto możliwość darmowej dostawy zamówionego towaru, oraz mają dostęp do całodobowej obsługi klienta.

To dla Ciebie duża szansa na zrobienie dobrego pierwszego, drugiego i kolejnego wrażenia.