Sprzedaż na amazon

Sprzedaż na Amazon może odbywać się w kilku wariantach, dostępne są także różne opcje dostawy i promowania produktów. Przy opracowywaniu strategii sprzedaży kluczowa jest nie tylko znajomość zasad działania platformy, ale i umiejętność przewidywania zachowania docelowego konsumenta.

Eksperci Altum Trade mogą zaoferować Twojej firmie indywidualną strategię promocji i sprzedaży produktu na Amazon. Każdy przypadek poddajemy szczegółowej analizie i wyceniamy indywidualnie. Celem dopasowanej oferty jest maksymalne obcięcie kosztów sprzedaży (prowizje, transport, opłaty za usługi dodatkowe) przy jednoczesnym osiągnięciu możliwie wysokich zysków. Na wysokość wyceny oferty składa się m.in.: typ i ilość sprzedawanych produktów oraz ich specyfikacja techniczna. Bierzemy też pod uwagę różne możliwości promowania produktu.

Cennik Altum Trade – za co płacisz i w czym możemy Ci pomóc?

  • Badamy rynek pod kątem popytu na Twój produkt i tworzymy skuteczne strategie sprzedaży.
  • Dokonujemy analiz finansowych, wstępnych kalkulacji opłat i prowizji, wskazując najbardziej optymalne rozwiązania dla Twojej firmy (promocja, logistyka).
  • Zbieramy informacje, niezbędne do prawidłowej rejestracji konta sprzedawcy na Amazon i prowadzimy je w Twoim imieniu.
  • Dbamy o wprowadzanie prawidłowych opisów produktów.
  • Podnosimy widoczność produktu i utrzymujemy jego wysoką pozycję w rankingach Amazona (dostęp do pola „Buy Box”).
  • Pomagamy w dotarciu do najbardziej aktywnych i lojalnych klientów Amazona (klienci „Prime”).
  • Uczymy, jak wykorzystywać dodatkowe funkcje portalu przy regularnej sprzedaży (automatyczne raporty, sprzedaż w ramach kategorii wymagających zatwierdzenia itp.).

Zadbamy także o to, aby nigdy nie dopuścić do zablokowania konta, co bywa jednym z głównych problemów początkujących sprzedawców. W razie zaistnienia sytuacji kryzysowej, zapewnimy fachowe wsparcie i szybkie, skuteczne rozwiązania.

Sprzedaż na amazon jest również dla Ciebie!

Masz wątpliwości lub potrzebujesz fachowej porady? Chcesz poznać wszystkie możliwości sprzedaży na Amazon? Skontaktuj się z nami. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, które mogą być gwarantem sukcesu Twojego produktu na platformie Amazon.

Napisz do nas i zobacz jak możemy Ci pomóc: altumtradepl@gmail.com