Konsultacje i szkolenia

Szkolenia jeden na jeden

Jeśli chodzi o szkolenia z zakresu sprzedaży na Amazon, wierzymy że najskuteczniejszą formą nauki są szkolenia jeden na jeden. W takim formacie aktywnie uczestniczysz w procesie nauki zadając pytania czy dzieląc się wnioskami natychmiast. Dlatego też oferujemy szkolenia w postaci konsultacji. Zakres tematów dowolny. Nasi konsultanci mają wieloletnie doświadczenie nie tylko w sprzedaży na Amazon, ale również ze szkoleń. Z naszego doświadczenia wynika, że aby w podstawowym zakresie poznać obsługę sprzedaży na Amazon wystarczy do 10ciu godzin. Oczywiście każdy wątek można omawiać dogłębniej ale to zawsze Ty wybierasz temat i termin rozmowy.

Jeśli potrzebujesz szkolenia z zakresu obsługi programu Helium10, wystarczy że użyjesz naszego linku afiliacyjnego, a oprócz rabatu na Helium10 otrzymasz od nas darmowe konsultacje z zakresu obsługi H10*

*darmowe konsultacje dotyczą tylko zakresu obsługi H10 a warunkiem jest skorzystanie z naszego kodu rabatowego i wykupienie H10 przynajmniej na miesiąc.

Helium 10 to zestaw narzędzi służących do sprzedaży na platformie Amazon poprzez analizę rynku, ocenę słów kluczowych oraz wyszukiwanie pomysłów na produkty.