Odblokowanie konta

Zablokowane konto na Amazon to zmora wielu sprzedawców. Niejasny powód blokady czy problemy z komunikacją z supportem Amazona to chleb powszedni. Jeśli jesteś jednym z tych którym się to przytrafiło to służymy pomocą. Udało nam się odblokować dziesiątki kont na Amazon dlatego oferujemy Ci nasze doświadczenie w tej kwestii. Umieszczenie tych słów kluczowych w listingu odgrywa kluczową rolę w sprzedaży, ponieważ to właśnie na te słowa kluczowe będziemy się pozycjonowali kampaniami PPC, aby osiągnąć jak najwyższe pozycje organiczne, a w rezultacie osiągnąć największą sprzedaż.

Aby odblokować Twoje konto musimy się zapoznać ze sprawą. To właśnie jest celem naszej wstępnej konsultacji. Podczas rozmowy dowiemy się o okolicznościach blokady konta aby móc przejść dalej.

W tym kroku poprosimy Cię o udzielenie nam dostępu do konta. Czynność ta odbywa się zgodnie z procedurami Amazona - w zakładce settings/user permission wpisują państwo naszego maila i przyznają nam państwo dostęp do konta. Od teraz możemy pisać z supportem Amazona w państwa imieniu. Po odblokowaniu konta usuwają państwo nasz adres email z zakładki user permission, tym samym pozbawiając nas dostępu do konta.

Aby odblokować konto na Amazon należy przedstawić plan naprawczy. Nasze doświadczenie pozwala nam na poprawne napisanie takiego planu. Istnieje możliwość, że w tym kroku Amazon poprosi nas o jakieś dokumenty. Wtedy zwracamy się do państwa z prośbą o te dokumenty i na ich podstawie lub z samym planem naprawczym odblokowujemy konto.